Kontakt oss

Ta gjerne kontakt med oss dersom du lurer på noe. Send oss en generell henvendelse eller kontakt oss direkte. Du finner de ansatte nedenfor.

Adresse Olaf Helsets vei 2, 0694 Oslo

SENTRALBORD22 74 88 50

E-POSTADRESSE post@aoe.no

Anders Opsahl
Ansvarlig

908 54 254
anders@aoe.no

Mette Lüthcke
Administrasjonskoordinator

930 25 500
mette@aoe.no

Petter Aasbø Hansen
Ansvarlig økonomi

994 78 050
petter@aoe.no

Lejla Celjo Bye
Konsernregnskapssjef

928 04 126
lejla@aoe.no

Fawad Hussain
Analytiker

473 47 508
fawad@aoe.no

Elisabeth Juell
Ansvarlig markedssjef

936 61 192
elisabeth@aoe.no

Anette Ramsrud
Markedskonsulent

909 64 609
anette@aoe.no

Send en generell henvendelse til Administrasjonen

Gå til kontaktskjema